KS-STUDIO

Je pre nás cťou byť súčasťou Vášho veľkého dňa. Predstavte nám príbeh Vašej lásky a my Vám splníme sen o dokonalom svadobnom videu.

Sme kreatívny a flexibilný tím svadobných kameramanov a každé Vaše prianie je pre nás novou výzvou. Používame len kvalitnú filmársku techniku, aby sme vzácne okamihy zachytili tak, ako si zaslúžia byť zachované. Našou filozofiou je zvečniť dokonalosť v jednoduchosti a preto sa pri tvorbe svadobných videí nezameriavame na kvantitu, ale kvalitu. Umenie strihu v našom ponímaní spočíva v krátkom, ale o to zaujímavejšom videu. A to je dôvod, prečo netvoríme svadobné filmy, ale svadobné videá – príbehy, v ktorom sú emócie na prvom mieste.

Naše mená sú Daniel a Michal a tím svadobných kameramanov tvoríme od roku 2011. Náhoda chcela, aby sme sa ubrali práve touto profesijnou cestou, ale dnes, s odstupom času, sme presvedčení, že to bol správny krok, ktorý mal svoj zmysel. Utvrdzuje nás v tom každá jedna spolupráca, ktorej výsledkom je úprimný a šťastný úsmev na perách novomanželov. A to je pre nás tou najväčšou motiváciou.

 

Kontakt

0907 086 761 alebo 0908 483 997
info@ks-studio[bodka]sk

 

Webstránka

https://ks-studio.sk
www.facebook.com/ksstudio.sk

 

Video ukážky

 

 Publikované články:

 

 

KS-STUDIO

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password