Aeternus Pictures

Váš neopakovateľný svadobný deň zachytený nami, … navždy … so 17 ročnými skúsenosťami. Našim poslaním je vytvoriť viac než len klasické fotografie či videá, vytvárame diela so špecifickým vlastným rukupisom naprieč celým spektrom našej tvorby.

Svadba je udalosť, ktorá presahuje časový horizont a fotografie / video z nej slúžia ako spomienka pre niekoľko ďalších generácií. Keď sa svadba skončí, zjedia sa posledné koláče, vypije sa posledné víno a vyzlečú sa svadobné šaty, sú to práve fotografie a video, ktoré ako jediné pretrvajú večne – navždy, po latinsky Aeternus, odkiaľ pochádza aj naše umelecké meno Aeternus Pictures – teda večné obrázky.

 

Svadobné fotografické služby

Naša svadobná fotografická činnosť je typická využitím romantických teplých tónov a pastelovej škály farieb. Preferujeme prácu s “momentom” než strojené pózy. Svadbu nechávame plynúť a my sa snažíme splynúť s ňou a počas toho zachytiť momenty našim vlastným rukopisom.

Svadobná fotografia je ideálnou príležitosťou využiť aj historické fotoaparáty, akými sa fotili Vaši starí rodičia a ich rodičia. Neopakovateľná charizma čiernobielych historických fotografií zhotovených na originálny stredoformátový film, dokonale dotvára nami vyhotovené svadobné albumy.

  

Svadobné video – Kinematografické služby

Od začiatku sme sa snažili vytvoriť náš vlastný špecifický rukopis, ktorý Vás ohromí technickou kvalitou a rozplače emotívnym dejom.

Pracujeme s licencovanou orchestrálnou hudbou, ktorú sprevádza audio komentár nahraný počas svadobného dňa akými sú napríklad sľuby mladomanželov, príhovor svadobného otca alebo pasáže z obradu. Výsledkom je kinematografický svadobný videoklip, ku ktorému sa budete radi vracať znovu a znovu.

 

Historický mokrý kolódiový fotografický proces

Ako jediný na Slovensku ponúkame Mokrý kolódiový proces, ktorý je jedna z najstarších fotografických techník a Vy sa tak počas fotenia prenesiete na úplný začiatok vzniku fotografie, až do roku 1851, kedy angličan Frederick Scott Archer vynašiel kolódiovú fotografiu.

Unikátnom je, že to čo si odnášate z fotenia zo sebou domou je originálna historická kovová platňa na ktorej pravé striebro vykresľuje Váš portrét.

 

Kontakt:

mobil: 0915 803 491

info@aeternus.sk

web: www.aeternus.sk | FB: aeternus.photo.video | instagram: aeternus.pictures

Fotogaléria

Ukážka foto Aeternus Pictures - Mgr. Tomáš Schiller

Ukážka foto Aeternus Pictures - Mgr. Tomáš Schiller

Ukážka foto Aeternus Pictures - Mgr. Tomáš Schiller

Ukážka foto Aeternus Pictures - Mgr. Tomáš Schiller

Ukážka foto Aeternus Pictures - Mgr. Tomáš Schiller

Aeternus Pictures

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password