PROFIL V KATALÓGU

Dajte o sebe vedieť vo svadobnom katalógu EvaMária za férových podmienok v podstate bez obmedzení. Katalóg patrí pod svadobné centrum EvaMária, ktoré má silnú pozíciu na slovenskom internete, z čoho teraz môžete ťažiť aj Vy. Čo potrebujete, to Vám pridáme do profilu, aby ste z návštevnosti katalógu a aktivít salónu EvaMária získali čo najviac.

 

VÝHODY ČLENSTVA

- vždy aktuálny katalóg - Neaktuálnosť je nevýhoda mnohých katalógov. Malým každoročným poplatkom sa zabezpečí, že profily v katalógu budú vždy aktuálne.
- databáza budúcich neviest a ženíchov - Jedna z našich najväčších výhod je, že katalóg dávame do pozornosti všetkým nevestám a ženíchom, ktorí sa objednajú na skúšku v salóne EvaMária vo forme e-mailu. Na výstavách zbierame kontakty neviest a ženíchov, ktorí sú taktiež zaradení do mailing listu.
- skoro 50 000 ľudí nás sleduje na FB - Katalóg propagujeme na Facebooku
- viac ako 9000 ľudí nás sleduje na Instagrame
silná pozícia stránky Salonevamararia.eu vo vyhľadávaní - Profil na takej stránke sa vždy oplatí kvôli Vašej lepšej dohľadateľnosti

 

CENA ČLENSTVA

Ponúkame Vám 2 možnosti spolupráce. Ak máte webovú stránku, stačí, ak nás na nej umiestnite ako partnera s odkazom na www.salonevamaria.eu, profil máte zadarmo. Ak nemáte stránku, členstvo stojí iba 59€ s DPH/1 rok.

Neváhajte a kontaktujete nás už teraz a o zvyšok sa postaráme:

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

 

PR ČLÁNOK

Ak ste ozajstný profesionál, PR článok je excelentným nástrojom ako to ukázať a dokázať potenciálnym zákazníkom. Napíšte ideálne raz za mesiac PR článok a ľudia si Vás omnoho skôr všimnú. Všetky články zostanú počas existencie katalógu aktívne a pozor, dokonca zoznam Vašich článkov bude viditeľný priamo vo Vašom profile, takže návštevníci hneď uvidia, že ste profesionál na pravom mieste. Uverejnenie článku na sociálnych sieťach je samozrejmosťou.

PR články môžu uverejňovať iba profesionáli s profilom, keďže sa články viažu k danému profilu. Pri písaní článkov prosím myslite na čitateľov, aby článok mal nejakú pridanú hodnotu pre čitateľa/potenciálneho klienta.

ZADARMO pre členov ... pošlite nám článok a o zvyšok sa postaráme

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

 

BANNEROVÁ INZERCIA

Ak chcete byť vždy prvý a vždy na očiach, nie je problém, vieme aj to. Ponúkame Vám k Vášmu profilu aj bannerovú inzerciu s odkazom na Váš profil. Na úvodnej stránke ponúkame 2 možnosti a pri prehliadaní katalógu ponúkame umiestnenie reklamného banneru na ľavom boku pod filtrom.

Reklamná plocha č.1

Hore priamo v hlavičke stránky je k dispozícii na prenájom banner veľkosti 770x560px.

240€ s DPH/6 mesiacov ... ak máte záujem, kontaktujte nás

432€ s DPH/1 rok ... ak máte záujem, kontaktujte nás

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

Reklamná plocha č.2

Dolu nad pätičkou stránky je k dispozícii na prenájom banner veľkosti 1170x300px.

90€ s DPH/6 mesiacov ... ak máte záujem, kontaktujte nás

120€ s DPH/1 rok ... ak máte záujem, kontaktujte nás

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password