PROFIL V KATALÓGU

Dajte o sebe vedieť vo svadobnom katalógu EvaMária za férových podmienok v podstate bez obmedzení. Katalóg patrí pod svadobné centrum EvaMária, ktoré má silnú pozíciu na slovenskom internete, z čoho teraz môžete ťažiť aj Vy. Čo potrebujete, to Vám pridáme do profilu, aby ste z návštevnosti katalógu a aktivít salónu EvaMária získali čo najviac.

 

VÝHODY ČLENSTVA

- vždy aktuálny katalóg - Neaktuálnosť je nevýhoda mnohých katalógov. Malým každoročným poplatkom alebo aktívnou spoluprácou sa zabezpečí, že profily v katalógu budú vždy aktuálne.
- databáza budúcich neviest a ženíchov - Jedna z našich najväčších výhod je, že katalóg dávame do pozornosti všetkým nevestám a ženíchom, ktorí sa objednajú na skúšku v salóne EvaMária vo forme e-mailu. Na výstavách zbierame kontakty neviest a ženíchov, ktorí sú taktiež zaradení do mailing listu.
- skoro 50 000 ľudí nás sleduje na FB - Katalóg propagujeme na Facebooku
- viac ako 10000 ľudí nás sleduje na Instagrame
silná pozícia stránky Salonevamararia.eu vo vyhľadávaní - Profil na takej stránke sa vždy oplatí kvôli Vašej lepšej dohľadateľnosti a SEO

 

CENA ČLENSTVA

Ponúkame Vám 2 možnosti spolupráce:

- aktívna spolupráca - stojí 0€, ale požadujme nejaký typ spolupráce (umiestnenie url odkazu na Vaše stránky, uverejnenie PR článku alebo typ spolupráce podľa dohody, niečo za niečo)
- pasívna spolupráca - stojí 59€ s DPH/rok.

Neváhajte a kontaktujete nás už teraz :

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

 

PR ČLÁNOK

PR článok je excelentným nástrojom ako ukázať a dokázať potenciálnym zákazníkom, že ste profesionál. Napíšte ideálne raz za mesiac PR článok a ľudia si Vás omnoho skôr všimnú. Všetky články zostanú počas existencie katalógu aktívne a pozor, dokonca zoznam Vašich článkov bude viditeľný priamo vo Vašom profile, takže návštevníci hneď uvidia, že ste profesionál na pravom mieste. Uverejnenie článku na našich sociálnych sieťach je samozrejmosťou.

Pri písaní článkov prosím myslite na čitateľov, aby článok mal nejakú pridanú hodnotu pre čitateľa/potenciálneho klienta.

 

BANNEROVÁ INZERCIA

Ak chcete byť vždy prvý a vždy na očiach, nie je problém, vieme aj to. Ponúkame Vám k Vášmu profilu aj bannerovú inzerciu s odkazom na Váš profil. Na úvodnej stránke ponúkame 2 možnosti a pri prehliadaní katalógu ponúkame umiestnenie reklamného banneru na ľavom boku pod filtrom.

Reklamná plocha č.1

Hore priamo v hlavičke stránky je k dispozícii na prenájom banner veľkosti 770x560px.

ak máte záujem, kontaktujte nás

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

Reklamná plocha č.2

Dolu nad pätičkou stránky je k dispozícii na prenájom banner veľkosti 1170x300px.

ak máte záujem, kontaktujte nás

marek.m@salonevamaria[bodka]eu

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password