Košice Hotel

Moderný štvorhviezdičkový Košice Hotel ponúka pre svadobnú hostinu niekoľko miestností.

Radi by ste mali svadobnú hostinu v luxusnom hoteli priamo v Košiciach?

KOŠICE HOTEL**** je moderný štvorhviezdičkový hotel s atraktívnym dizajnom. Pre svadobnú hostinu ponúka niekoľko miestností:

Elegantná a luxusná sála Alžbeta je vhodná pre zorganizovanie svadobnej hostiny až do 140 osôb pri sedení za okrúhlymi stolmi (kapacita pri hranatých stoloch 150 svadobných hostí). Francúzske okná priestor krásne presvecujú a koberec dodáva sále potrebný pocit tepla.

Výnimočnosť svadobnej sály Michal spočíva v jej exkluzívnom priestore. Sála Michal sa tak stala ideálnym miestom pre svadby s vyšším počtom hostí s maximálnou kapacitou 110 svadobných hostí za okrúhlymi stolmi (kapacita pri hranatých stoloch 130 hostí). Akusticky vhodne oddelený tanečný parket zaručuje zábavu počas tancovania, no nenaruší rozhovory počas stolovania.

Ak plánujete menšiu svadbu v kruhu najbližších Reštaurácia Košice spĺňa všetko potrebné, čo si pri plánovaní svadby do 50 osôb môžete priať. Útulný a krásny priestor Vás naladí na tú správnu svadobnú atmosféru.

Úplná nezávislosť zaručí maximálne súkromie. Každá zo sál disponuje vlastným tanečným parketom, klimatizáciou, samostatným vstupom do budovy, vlastným sociálnym zariadením, úložným priestorom na vlastný tovar s chladničkami, šatňou, WiFi a dataprojektorom.

Adresa

Košice Hotel
Moldavská cesta 51
040 11 Košice

Webstránka

www.kosicehotel.sk
www.facebook.com/kosicehotel

Fotogaléria

Košice Hotel

Košice Hotel

Košice Hotel

Košice Hotel

Košice Hotel

Košice Hotel

Košice Hotel

Košice Hotel

Košice Hotel

Košice Hotel

Tabuľka dát

Kraje
Košický kraj
Ubytovanie
hostia áno

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password