Hotel Plauter Kúria

Svadba snov v Hoteli *** Plauter Kúria. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás!

Hotel Plauter Kúria sa rozprestiera v idylickom prostredí na okraji mesta Veľký Meder. Najvyhľadávanejšou atrakciou mesta je termálne kúpalisko Thermal Corvinus, ktoré sa nachádza 700m od nášho hotela.

Návštevníci môžu si užiť relax a pokoj na 35000m² veľkom parku, kde si môžu dopriať jazdu na koňoch, rybolov, okrem toho hostia môžu aktívne tráviť čas na športových ihriskách. Náš nevšedný park ponúka množstvo príležitostí a zákulisí na fotografovanie , buď vyhliadková veža, či statok žitnoostrovských zvierat, jazero, alebo drevená šopa....Fantázií sa medze nekladú.

Steny kúrie zdobia maľby súčasných umelcov, ktoré vystihujú jedinečnosť kúrie. Barokový štýl sály odzrkadľuje eleganciu a kvalitu našich služieb. Kruhové stoly dodajú miestnosti pôvab a šarm.

Naše malebné prostredie je priam stvorené pre výnimočné akcie ako sú svadby, krstiny, narodeniny, meniny, stužkové, stretávky ....

Váš sen splníme my! Svadbou spečatená láska môže byť uskutočnená podľa želaní nevesty a ženícha. Rozprávkovú svadbu Vám vie vyčariť naša dekoratérka podľa Vašich predstáv, buď v modernom, romantickom, klasickom či vintage štýle. Profesionalita našich čašníkov, chutné domáce jedlá kuchárov, ovocné a syrové misy vyvolajú umelecký zážitok pre našich hostí. Ponúkame komplexnú svadobnú službu, poradíme s výberom starejšieho, hudby, foto, video... zabezpečíme nocľah svadobčanom. Svadobný apartmán s baldachýnovou posteľou poskytne nezabudnuteľný zážitok.

Kontakt:

mobil: +421 917 232 545

info@plauterkuria[bodka]sk

web: www.plauterkuria.sk | https://www.facebook.com/plauter.kuria

adresa: Hotel ***Plauter Kúria, Kurtaserska 3369, 932 01 Veľký Meder

Fotogaléria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Fotky Plauter Kúria

Mapa:

Hotel Plauter Kúria

Tabuľka dát

Ubytovanie
hostia áno
mladomanželia áno

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password