Postupné sporenie v drahých kovoch

Vytvárajte si postupnú rezervu s pomocou Auvesta plánu vo forme fyzických odliatkov zlata, striebra, platiny, paládia a mincí a budujte si tak gram za gramom majetok ako rezervu alebo extra dôchodok. Individuálne, prispôsobené vašim želaniam a za férových podmienok. S každou platbou nakupujete za výhodnejšie ceny podiely na veľkých odliatkoch drahých kovov alebo mincí.

Ako si sporiť/vytvoriť rezervu je otázka asi každého zodpovedného dospelého, pretože úspory sú dôležité najmä v zlých časoch. Nebudeme hovoriť o nehnuteľnostiach, pozemkoch a akciových trhoch, ale o postupnom sporení mesiac čo mesiac. Čiže niečo, čo si môže dovoliť každý.

Podľa nás jeden z najlepších sporiacich postupov pre bežných ľudí je sporenie v drahých kovoch gram za gramom, mesiac čo mesiac. To znamená, že každý mesiac si kupujete kúsok drahého kovu alebo mince a takýmto spôsobom si budujete rezervu na horšie časy, na dôchodok alebo deťom na ľahší štart.

ukazka drahych kovov

Prečo?

Pretože je potrebné mať majetok (rezervu) mimo bankových inštitúcií a pokiaľ možno, aby sa aj trochu zhodnocoval. Ak nemáte na kúpu pozemkov a nehnuteľností, toto je výborná náhrada respektíve forma na postupné šetrenie, ktoré je výhodné aj pre Vás, čo je dôležité. Výhoda navyše je, že cena drahých kovov z dlhodobého hľadiska rastie, hlavne keď je neistota/kríza. Všetci vieme, že peniaze nie sú ničím kryté, takže keď stratia hodnotu, čo sa môže kedykoľvek stať, pretože Euro ako také nie je v správe Slovenska a práve týmto sporením máte rodinu chránenú. Zlato je považované za prostriedok zabezpečenia proti kríze. Zlato prekonalo hospodárske krízy, menové reformy a štátne bankroty. To sú overiteľné a každému jasné fakty.

Ak budete potrebovať peniaze, kedykoľvek časť kovu predáte a na druhý deň máte peniaze na účte. V prehľadnom účte vidíte každý pohyb, každý krok, ktorý spravíte.

Vďaka uskladneniu v bezcolných skladoch vám pri kúpe striebra, platiny alebo paládia nevzniká počas bezcolného uskladnenia drahého kovu žiadna povinnosť DPH. Sporenie je flexibilné - Žiaden mesačný záväzok nákupu - Vy určujete kedy, ako často a aké množstvo nakúpite - Žiadna minimálna doba trvania - Žiadne výpovedné lehoty - Garancia pravosti - Pri uskladnení sú vašim odliatkom priradené čísla. Priradením vám bude právne priznané vlastníctvo - Vaše drahé kovy sú na 100% reálne k dispozícii, ale doprava drahých kovov je dosť drahá, takže to sa neoplatí. Aspoň podľa mňa je lepšie to nechať tam a v prípade potreby predať.

Výhoda je, že Vám stačia iba základné počítačové zručnosti a budúcnosť máte vo svojich rukách. Otvorenie sporiaceho účtu aj jeho správu zvládnete samy bez agentov alebo kohokoľvek.

 

OTVORIŤ SPORIACI DEPOZIT ONLINE

 

 

 

Publikované články:

 

 

sporenie auvesta

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password