Ako vytvoriť AUVESTA sporiaci účet

list In: Po svadbe On: comment Comment: 0 favorite Hit: 655

Pomôžeme Vám vytvoriť sporiaci účet od Auvesta z pohodlia Vášho domova.

Vytvorenie sporiaceho účtu je celkom jednoduchá záležitosť. Postupujte podľa krokov nižšie a budujte budúcnosť pre Vás alebo Vaše deti.

 

1. krok

Kliknite na odkaz

OTVORIŤ SPORIACI DEPOZIT ONLINE

 

2. krok

Vyplňte formulár a kliknite na tlačidlo Ďalej.

vyplnte formular

 

3. krok

Na zadanú mailovú schránku Vám príde potvrdzovací e-mail, v ktorom nájdete tlačidlo Potvrdiť účet, na ktorý, je potrebné kliknúť. Kliknutím, potvrdíte, že mail je naozaj Váš.

vyplnte formular

 

4. krok

Mail je potvrdený a účet pripravený na prvé prihlásenie. Kliknite na tlačidlo Ďalej.

vyplnte formular

 

5. krok

Mail je potvrdený a účet pripravený na prvé prihlásenie. Kliknite na tlačidlo Ďalej.

otvorit depozit

 

6. krok

Vyberte si ako často chcete nakupovať drahé kovy a kliknite na tlačidlo Otvoriť depozit. Asi najlepšie pravidelne.

interval sporenia

 

7. krok

Mail je potvrdený a účet pripravený na prvé prihlásenie. Kliknite na tlačidlo Ďalej.

informacie

 

8. krok

Tu si vyberáte cieľ sporenia. SMART, BUSINES alebo PREMIUM. Vyberte si a kliknite na tlačidlo Orvoriť depozit.

vyber cieľa

Ale ktorý? Čo je to ážio? Ážio je jednorazový zriaďovací poplatok za uskladnenie drahých kovov počas celej doby sporenia. Je jedno či budete sporiť 5 rokov alebo 40 rokov. Navyše Auvesta Vám tieto peniaze za ážio pri väčších variantoch aj vráti. Ážio je jediný kameň úrazu na začiatku, pretože nie každý si uvedomí, že nejaké poplatky má každá firma, ale väčšina ich schováva v malých písmenkách a potom sa iba čudujete, že nezarábate. Auvesta Vám povie natvrdo, že toľkoto Vás bude služba stáť a viete si presne vypočítať, či sa Vám to oplatí. Takže tu si treba uvedomiť, že toto je služba pre dlhodobé sporenie a to 10 rokov a viac. Navyše ak si vyberiete Business alebo Premium, ážio Vám bude postupne úplne vrátené do posledného centu, takže nebudete mať žiadny poplatok za vedenie a uskladnenie a ešte získate aj bonus 1500€ alebo 2250€. To Vám nedá žiadna banka ani poisťovňa. Osobne si myslím, že ážio je ochrana pred špekulantmi a zároveň spôsob ako motivovať k pravidelnému sporeniu. Na mňa to fungovalo. Ážio môžete zaplatiť hneď pri vytvorení účtu alebo sa bude odpočítavať z mesačných platieb. Určite odporúčam aspoň variantu Business. 50€ mesačne nie je až tak veľa a keď nebudete mať, pošlete menej, jedboducho toľko koľko budete mať. Niť sa nedeje. Nikto Vás nenúti platiť pravidelne tú istú sumu. Je to na Vás. Dôležité je, že sporíte a Váš majetok sa zväčšuje.

 

9. krok

Potvrdzujúce okno. Kliknite na tlačidlo Potvrdiť.

Potvrdzujúce okno

 

10. krok

Účet máte úspešne vytvorený. Už zostávaja iba pár krokov k overeniu totožnosti. Otvorí sa Vám okno Validácia, kde je potrebné nahraž ofotený preukaz totožnosti - OP alebo pas a vypísať bankové konto, ktoré treba overiť výpisov, aby, keď budete chcieť posielať peniaze, boli peniaze odoslané na správny účet. Výpis nemusíte posielať aj s transakciami, ak viete ako na to. Ide tam o overenie, že účet je napísaný na rovnaké meno ako depozitný účet.

informacie

 

11. krok

V budúcnosti budete potrebovať tzv. bezpečnostnú kartu. Ňou budete overovať všetky transakcie. V nastaveniach hore v menu kliknite na položku Bezpečnostná karta a následne kliknite na tlačidlo Zaslať mailom bezpečnostnú kartu. Príde Vám do mailu v PDF formáte. Kartu si uložte na bezpečnom mieste.

informacie

 

12. krok

Ešte treba kartu aktivovať. Otvorte si prijatú bezpečnostnú kartu a zadajte kódy pre požadované 2 polia a kliknite na tlačidlo Potvrdiť.

informacie

 

13. krok

Zostáva nastaviť trvalý príkaz, ak chcete posielať pravidelne rovnakú sumu. Dole na stránke je odkaz na Bankové spojenie. Tam sa nachádza číslo účtu, číslo depozitu a číslo klienta. Variabilný symbol je číslo klienta a ako špecifický symbol zadajte číslo depozitu. Tieto údaje zadávajte do každej platby, aby bola platba priradená k Vášmu účtu.

HOTOVO :-) Zvládli ste to. Ak by ste mali peniaze navyše, môžete cez stránku dodatočne drahé kovy nakúpiť, ale to si ukážeme nabudúce.

 

 

Tags: auvesta

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password