Ako vytvoriť AUVESTA sporiaci účet

list In: Po svadbe On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1404

Pomôžeme Vám vytvoriť sporiaci účet od Auvesta z pohodlia Vášho domova.

Vytvorenie sporiaceho účtu je celkom jednoduchá záležitosť. Postupujte podľa krokov nižšie a budujte budúcnosť pre Vás alebo Vaše deti.

 

1. krok

Kliknite na odkaz

OTVORIŤ SPORIACI DEPOZIT ONLINE

 

2. krok

Vyplňte formulár a kliknite na tlačidlo Ďalej.

vyplnte formular

 

3. krok

Na zadanú mailovú schránku Vám príde potvrdzovací e-mail, v ktorom nájdete tlačidlo Potvrdiť účet, na ktorý, je potrebné kliknúť. Kliknutím, potvrdíte, že mail je naozaj Váš.

vyplnte formular

 

4. krok

Mail je potvrdený a účet pripravený na prvé prihlásenie. Kliknite na tlačidlo Ďalej.

vyplnte formular

 

5. krok

Účet je vytvorený a pripravený na prvé prihlásenie. Kliknite na tlačidlo Otvoriť Depozit.

otvorit depozit

 

6. krok

Vyberte si ako často chcete nakupovať drahé kovy a kliknutím na tlačidlo Otvoriť depozit. Najvyššie pravidelne.

interval sporenia

 

7. krok

Zobrazia sa stručné informácie. Kliknite na tlačidlo Zatvoriť.

informacie

 

8. krok

Tu si vyberáte cieľ sporenia. SMART, BUSINES alebo PREMIUM. Vyberte si a kliknite na tlačidlo Orvoriť depozit.

Ale ktorý? Čo je to ážio? Ážio je jednorazový zriaďovací poplatok, ktorý môžete zaplatiť jednorazovo alebo postupne pri sporení. Je jedno či budete sporiť 5 rokov alebo 40 rokov. Zriaďovací poplatok za celú dobu sporenia je iba jeden, nič viac. Auvesta je v tomto úprimná a hneď na začiatku natvrdo a úplne férovo hneď viete, koľko Vás vedenie účtu bude stáť. A pozor: Navyše Auvesta Vám časom tieto peniaze za ážio pri variantoch BUSINESS a PREMIUM aj vráti späť v podobe bonusov. To Vám nedá žiadna banka ani poisťovňa. Ážio je jediný kameň úrazu na začiatku, pretože nie každý si uvedomí, že nejaké poplatky má každá firma (banka, poisťovňa, broker...), ale väčšina ich schováva v malých písmenkách a potom sa iba čudujete, že ani po 5 rokov nezarábate, dokonca ste v mínuse. Auvesta Vám povie natvrdo, že toľkoto Vás bude služba stáť a viete si presne vypočítať, či sa Vám to oplatí na dané časové obdobie. Takže tu si treba uvedomiť, že toto je služba pre dlhodobé sporenie/vytváranie celoživotnej rezervy a to 10 rokov a viac. Kedykoľvek v prípade núdze môžete drahé kovy odpredať a poslať si hotovosť na účet. Ničím a nikým nie ste viazaný! Osobne si myslím, že ážio je ochrana pred špekulantmi, pretože všetko niečo stojí a zároveň spôsob ako motivovať k pravidelnému nákupu drahých kovov. Ážio môžete zaplatiť hneď pri vytvorení účtu alebo sa bude odpočítavať z mesačných platieb. Určite odporúčam aspoň variantu Business. 50€ mesačne nie je až tak veľa a keď nebudete mať, pošlete menej, keď budete mať, tak pošlete viac, jednoducho toľko koľko budete mať. Niť sa nedeje. Nikto Vás nenúti platiť pravidelne tú istú sumu. Je to na Vás. Dôležité je, že sporíte a Váš majetok/rezerva sa zväčšuje.

vyber cieľa

 

9. krok

Potvrdzujúce okno. Kliknite na tlačidlo Potvrdiť.

Potvrdzujúce okno

 

10. krok

Účet aj depozit máte úspešne vytvorený. Už zostávaja iba pár krokov k overeniu totožnosti. Je to pre Vašu bezpečnosť. Otvorí sa Vám okno Validácia, kde je potrebné nahrať ofotený preukaz totožnosti - OP alebo pas a vypísať bankové konto, ktoré treba overiť výpisom, aby, keď budete chcieť posielať peniaze, boli peniaze odoslané na správny a overený účet. Výpis nemusíte posielať aj s transakciami, ak viete ako na to. Ide tam o overenie, že účet je napísaný na rovnaké meno ako depozitný účet. Stačí prvá strana výpise, kde bude Vaše meno a číslo účtu. Transakcie, ak viete ako, tak môžete rozmazať, aby neboli čitateľné. Po tomto kroku je Váš depozit plne funkčný a pripravený na vytváranie Vašej životnej rezervy.

informacie

 

11. krok

Depozit je síce pripravený, ale ešte budete potrebovať tzv. bezpečnostnú kartu. Ňou budete overovať všetky transakcie, ktoré budete v depozite robiť. Napríklad výber, zmena účtu... V nastaveniach hore v menu kliknite na položku Bezpečnostná karta a následne kliknite na tlačidlo Zaslať mailom bezpečnostnú kartu. Príde Vám do mailu v PDF formáte. Kartu si uložte na bezpečnom mieste.

informacie

 

12. krok

Ešte treba kartu aktivovať. Otvorte si prijatú bezpečnostnú kartu a zadajte kódy pre požadované 2 polia a kliknite na tlačidlo Potvrdiť.

informacie

 

13. krok

Zostáva nastaviť trvalý príkaz, ak chcete posielať pravidelne rovnakú sumu. Dole na stránke je odkaz na Bankové spojenie. Tam sa nachádza číslo účtu, číslo depozitu a číslo klienta. Variabilný symbol je číslo klienta a ako špecifický symbol zadajte číslo depozitu. Tieto údaje zadávajte do každej platby, aby bola platba priradená k Vášmu účtu.

HOTOVO :-) Zvládli ste to. Mať rezervu je dôležité. Vytvárajte si ju pravidelne. Ak sa Vám podarí zarobiť viac peňazí, môžete ich použiť na extra nákup drahých kovov.

 

 

Tags: auvesta

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password