Svadobná kapela PohodaLive

Hudobná skupina PohodaLive z Lukačoviec pri Humennom funguje od roku 2004. Základným charakteristickým znakom kapely je živá hudba. Repertoár kapely zastrešuje rôzne hudobné štýly a nájdete v ňom tie najznámejšie a najlepšie hity.

Hudobná skupina PohodaLive z Lukačoviec pri Humennom funguje od roku 2004. Zakladajúcimi členmi kapely je bratská zostava: Jozef Jeňo, Lukáš Jeňo, Matúš Jeňo. Pozíciu klávesáka zastupuje Martin Onderišin. Základným charakteristickým znakom kapely je živá hudba. Kapela nepoužíva žiadne nahrávky z MiniDisc zariadení, podkladové nahrávky ani žiadne MIDI súbory. Všetci členovia kapely sa svojmu remeslu venujú profesionálne.

Repertoár kapely zastrešuje rôzne hudobné štýly a nájdete v ňom tie najznámejšie a najlepšie hity. Zo zahraničnej produkcie sú to hity interpretov: Michel Télo, Alvaro Soler, Earth wind and fire, Kool and the Gang, Elvis Presley. Ponúkame skvelú a jedinečnú saxofónovú LIVE show zloženú z hitov ako Jubel (Klingande), Mr. Saxobeat, Cola Song ( Inna), či Carelles Whisper od Georga Michaela. Zo slovenskej a českej scény kapela ponúka piesne interpretov ako je Imt Smile, Adam Ďurica, Richard Müller, Elán, Kabát...

Kapela odohrala už niekoľko stoviek rôznych spoločenských akcií. Hrávajú svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné akcie a rôzne eventy.

Kontakt

0915 897 246
booking@pohodalive[bodka]sk

Webstránka

www.pohodalive.sk

www.facebook.com/www.pohodalive.sk

Fotogaléria

UNISONG

Video

PohodaLive

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj
Typ hudby
Kapela

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password