Lovely Violin

Hudba na svadbu Lovely Violin - dovoľte mi, aby som Vám mohla byť hudobným hosťom počas Vášho krásneho svadobného dňa. Je veľmi veľa spôsobov a možností ako si ho vymodelujete presne podľa Vašich predstáv. Niekedy sa však na mňa obrátite s prosbou a potrebou poradiť. Svadby sú pre mňa ako hudobníka vždy iné, presne tak ako sú ľudia rozdielni. Nezáleží na mieste, čase a dokonca ani počasí ..

Dovoľte mi, aby som Vám mohla byť hudobným hosťom počas Vášho krásneho svadobného dňa. Je veľmi veľa spôsobov a možností ako si ho vymodelujete presne podľa Vašich predstáv. Niekedy sa však na mňa obrátite s prosbou a potrebou poradiť. Svadby sú pre mňa ako hudobníka vždy iné, presne tak ako sú ľudia rozdielni. Nezáleží na mieste, čase a dokonca ani počasí.

Niekto má rád, keď má všetko nachystané a zarezervované skôr, niekto rieši veci priebežne a niekto sa ozve aj týždeň pred svadbou..to taktiež nie je rozhodujúce v prípade, že chcete zažiť výnimočný deň.

V zásade Vám viem ponúknuť niekoľko hudobných balíkov mojich služieb na Vašej svadbe:
- ku príchodu hostí, kokteil..
- samotný svadobný obrad
- hudba počas gratulácií
- hudba počas svadobnej večere

Niekedy si novomanželia želajú koncert, prípadne Show program alebo hudbu počas ich prvého novomanželského tanca..stačí si len vybrať

Kontakt

Lovely Violin
Mgr. art. Aneta Lednická, ArtD.
mail: lovelyviolinanet@gmail.com

Webstránka

www.lovelyviolin.sk

Video

Lovely Violin

Tabuľka dát

Kraje
Bratislavský kraj
Nitriansky kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Typ hudby
Kapela

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password