ESTETIC Studio

Medicína, homeopatia a kozmetika spoločne v službách krásy. Ideou spoločnosti je spojiť do jedného zladeného celku dlhoročné skúsenosti z oblasti kožnej medicíny, homeopatie, estetickej dermatológie a kozmetiky.

Naši lekári sa výborne orientujú v zdravotných aj estetických problémoch kože, dopodrobna poznajú pokožku v zdraví aj chorobe, prácu s modernými prístrojmi, lasermi a v neposlednom rade sa orientujú v množstve kozmetických výrobkoch na trhu a vedia dobre poradiť aj pri ich výbere. Klasická ambulancia je orientovaná hlavne na liečbu problémov s akné, problémov s alergiami a rôznymi typmi ekzémov,výborné výsledky dosahujeme pri liečbe rosacey a tiež pri padaní vlasov z rôznych príčin. Estetická časť zase veľmi dobre rieši následky po prekonaných kožných problémoch, po akné a taktiež sa sústreďuje na riešenie vrások všetkými dostupnými spôsobmi. Zvlášť zdôraznujeme zväčšovanie a formovanie pier, kde máme bohaté skúsenosti s perami zdravými, ale aj s perami, ktoré vyžadujú pozornosť pre vrodené a pooperačné problémy.

Doprajte si pred svadbou MikroDermabráziu-dokonalý peeling, ktorá patrí k jednym z najžiadaneších nechirurgických ošetrení. Táto metóda zbrusovania povrchu pleti je jemná, šetrná a vysoko účinná. Nie len že odstráni odumreté kožné bunky, ale podporí produkciu nových. Ak ste ešte nevyskúšali, treba vyskúšať, vaša pleť bude žiariť ako nová.

Alebo Chemické peelingy rôzneho typu, ktoré sú vhodné na:
- odstránenie povrchových vrások
- odstránenie jazvičiek a stôp po akné
- odstránenie zhruhnutej, mastnej kože a čiernych bodiek
- odstránenie rozšírených pôrov
- bielenie pigmentácií

Ponúkame Vám množstvo rôznych procedúr. Všetko pre zdravie a krásu. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme a vyriešime Váš problém.

Kontakt:

mobil: 0940 513 166 alebo 048 / 412 41 70

esteticstudiobb@yahoo[bodka]com

web: www.esteticstudio.sk | www.facebook.com/Estetikstudiobb

adresa: Zvolenská cesta 6, 974 01 Banská Bystrica

Fotogaléria

Fotky Estetic Studio

Fotky Estetic Studio

Mapa:

ESTETIC Studio

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password