Hotel AGATKA Bratislava

Hotel AGATKA leží na okraji Bratislavy na hranici prírodnej rezervácie Šúr. Hotel je iba 15 minút od centra mesta, od diaľničnej križovatky Zlaté Piesky je vzdialený 4 km, z mestskej časti Vajnory len 2 km, letisko Bratislava je vzdialené 10 minút cesty autom a viedenské letisko Schwechat necelú hodinu.

Hotel AGATKA Bratislava ponúka výnimočné celoročné priestory nielen pre svadobnú hostinu, ale aj svadobný obrad. Svadobčanom ponúkame viac možností pri výbere priestoru podľa počtu hostí a preferencií, a tak možné pripraviť svadby od 6 do 130 hostí. Svadobný obrad môže byť vonku pod holým nebom na svadobnej lúčke, vo vnútri hotela alebo pod vonkajším stanom. Všetko záleží od novomanželov, od počasia alebo počtu hostí. Ak si snúbenci vyberú svadobný obrad na nádvorí hotela, tak celé nádvorie je uzavreté iba pre svadobných hostí, tak aby tam neparkovalo žiadne auto. Parkovanie je možné využiť oproti hotelu pri Gourmet Klube Bizmayer, kde je kapacita parkovacích miest pre 50 áut a 2 autobusy.

Obradným miestom je svadobná lúčka na nádvorí hotela, kde sa nachádza svadobný altánok, ku ktorému vedie červený koberec. Pri koberci sú pripravené lavičky s bielymi návlekmi. Pred, počas a po obrade je zabezpečené ozvučenie klasickými svadobnými piesňami. Samozrejmosťou je možnosť vybrať si aj vlastné obľúbené piesne.

Priestor na svadobnú hostinu si viete vybrať z nasledujúcich možností

VONKAJŠIE PÁRTY STANY

Stany sú navrhnuté a postavené tak, aby vydržali všetky poveternostné vplyvy. Máme ich celoročne postavené s betónovými základmi, a tak sú vynikajúcim štartom Vášho pevného manželstva. Skladajú sa z dvoch stanov – väčšieho, ktoré kapacita je 130 miest a menšieho koktejlového, ktorého kapacita je 30 miest. Počas svadobného dňa sú k dispozícii oba stany a menší slúži ako oddychová zóna pre hostí alebo pri väčších svadbách ako tanečný priestor. Samozrejme je možnosť pripraviť aj koktejlový bar, aby ste si svadobný deň trošku príjemne obohatili, ako napr. jedna z júlových svadieb: CASA LEON – miešané drinky. Stany majú už zabudované svetielka okolo celého obvodu. Svadobčanom v cene prenájmu ešte okrem svetielok zabezpečujeme: biele stropné baldachýny, baldachýny po bokoch celého veľkého stanu, fakle s repelentným olejom, externé vyhrievanie pre prípad ochladenia a vintage výzdoby v malom koktejlovom stane.

GOURMET KLUB BIZMAYER

Unikátny priestor Gourmet Klub Bizmayer je vnútorným priestorom hotela AGATKA, ktorý je k dispozícii celoročne a je veľmi obľúbený vďaka jedinečnému štýlu, unikátnej zvonici, krbu a variabilite. Je plne klimatizovaný s kapacitou do 120 miest. Priestor má vlastnú kuchyňu, veľký úložný chladiaci box, bar s výčapným zariadením a servisný výťah. Nachádza sa tu oddychové separé pre detský a prebaľovací kútik alebo technický personál. Mladomanželia majú možnosť ľubovoľného rozloženia svadobných stolov a výberu výzdoby zo svadobného katalógu hotela, prípadne vlastnej dekorácie.

REŠTAURÁCIA & KRBOVÝ SALÓNIK

Svadobné posedenia s kapacitou do 30 hostí je možné pripraviť v klimatizovanej hotelovej reštaurácii s výhľadom na nádvorie alebo v Krbovom salóniku s vlastnou terasou a krbom.

Mladomanželom ponúkame tieto služby bezplatne:

  • - cenová kalkulácia šitá na mieru
  • - poradenstvo k usporiadaniu svadobnej hostiny a obradu
  • - fotenie v areáli hotela a v jazdeckom areáli
  • - parkovacie služby
  • - apartmán počas svadobnej noci
  • - ochutnávka vybraného svadobného menu

Hotel poskytuje ubytovanie v komfortných izbách s počtom lôžok 60. K dispozícii sú jedno a dvojlôžkové izby ako i rodinné apartmány pre 3-4 osoby. V niektorých dvojlôžkových izbách sú možné prísteľky. Súčasťou ceny ubytovania sú čaj raňajky, bezplatné pripojenie na internet a vstup do bazéna v letných mesiacoch.

Kontakt:

mobil: +421 911 909 550 alebo 00421 2 459 436 11

info@hotelagatka[bodka]sk

web: www.hotelagatka.sk | www.facebook.com/hotel.agatka

adresa: Pezinská 901/5, 900 25 Chorvátsky Grob

Fotogaléria

Fotky Hotel Agatka Bratislava

Fotky Hotel Agatka Bratislava

Fotky Hotel Agatka Bratislava

Fotky Hotel Agatka Bratislava

Mapa:

Hotel AGATKA Bratislava

Tabuľka dát

Kraje
Bratislavský kraj
Ubytovanie
hostia áno
mladomanželia áno

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password