Luxury limousine service

Luxusné svadobné autá pre maximálnu spokojnosť a pohodlie mladomanželov a nezabudnuteľné rozlúčky so slobodou.

V našich svadobných limuzínach zažijete pocit nefalšovaného prepychu. Komfortný priestor, profesionálny šofér a k tomu pristavenie k domu.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom limuzín na rôzne spoločenské podujatia ako napríklad svadby. Užite si posledné dni slobody vo veľkom štýle – jazdou po meste, do klubu či na party so svojimi priateľmi po boku. Zaistíme prevoz nevesty, ženícha, svedkov či rodinných príslušníkov na miesto konania obradu či svadobnej hostiny.

Momentálne máme v ponuke tri autá rôznych typov a značiek, ktoré sú prenajímané s profesionálnym šoférom. Pri top vozidle sa bavíme o Mercedese Maybach , ktoré v roku 2022 okrem nás nikto nemá v ponuke. Okrem Maybachu sa u nás nachádza aj vozidlo Lada, ktoré ako už takmer veterán, je čoraz viac žiadané. Autá sú prenajímané s občerstvením v podobe Champagne a pri Lade, sektom. V prípade svadieb zabezpečujeme (umelé) kvetinové aranžmán v našej réžií.

Vozidlá sa požičiavajú minimálne na tri hodiny s profesionálnym šoférom. Pri požičaní na 4 a viac hodín je zľava z hodinovej sadzby.

Kontakt:

mobil: 0908 833 222

info@lls.sk

web: www.lls.sk

Fotogaléria

Luxury limousine service

Luxury limousine service

Luxury limousine service

Luxury limousine service

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password