Murovany-dom.sk

Staviame INDIVIDUÁLNE aj KATALÓGOVE NÍZKOENERGETICKÉ DOMY. Pôsobíme na slovenskom a rakúskom trhu, kde sa venujeme stavebnej činnosti, obzlášť výstavbe rodinných domov v rôznych kategóriach ako napríklad nízkoenergetické domy a pasívne domy.

Murovany-dom.sk vznikol pre tých, ktorí chcú ušetriť mesačné náklady a dostať svoje bývanie do modernej podoby ultranízkoenergetických a pasívnych domov v Európskej únii. Napriek technologicky náročnejšiemu zhotoveniu budete mať dom v ekonomicky dostupnej investícii.

Všetky rodinné domy sú postavené z kvalitných certifikovaných tradičných a moderných materiálov s vysokou kvalitou prevedených prác. Veľa z našich katalógových projektov máme zrealizovaných a vždy sa snažíme poskytnúť individuálny prístup k vytvoreniu, čo najdostupnejšieho bývania za primeranú cenu. Máme v ponuke výstavbu v dvoch energetických kategóriách, kde si môžete vybrať za dostupnú cenu ultranízkoenergetický dom, alebo pre náročnejších a z ešte lepších materiálov pasívny dom. Všetky domy v našom katalógu projektov sú dielom našej spoločnosti.

Kontakt:

mobil: 0948 959 009

info@murovany-dom[bodka]sk

web: www.murovany-dom.sk

Fotogaléria

Fotky Murovany-dom.sk

Fotky Murovany-dom.sk

Fotky Murovany-dom.sk

Fotky Murovany-dom.sk

Fotky Murovany-dom.sk

Murovany-dom.sk

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password