Víno Matyšák

Víno Matyšák

Víno Matyšák je rodinná fima. S využitím vlastného kapitálu, vinárskej tradície, no najmä vďaka poctivej práci patrí k lídrom vo výrobe vína na Slovensku.

Rodinné vinárstvo založil Peter Matyšák v roku 1991 a už po 2 rokoch presťahoval výrobu do 300-ročného vinohradníckeho domu v centre mesta Pezinok, známeho svojou stáročnou vinárskou tradíciou.

V pôvodnej budove vinárstva dodnes sídli medzi gurmánmi vychýrená Matyšákova reštaurácia Vinum Galeria Bozen. Moderné vinárstvo bolo vybudované od základov v roku 2002 v pezinskej časti Glejovka. Najmodernejšími technológiami vybavená pivnica umožňuje produkciu vín najvyššej kvality, v roku 2006 k nej pribudla aj samostatná pivnica na zrenie vína v dubových a v barikových sudoch. Základom kvalitného vína je kvalitná surovina, ktorá pochádza z najlepších honov Malokarpatskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Peter Matyšák úspešne spolupracuje s poprednými pestovateľmi hrozna, vďaka ktorým má dostatok prvotriednej suroviny na výrobu stabilného sortimentu vína a ďalších produktov.

Aj vďaka tomu sú vína od Matyšáka výbornou voľbou na Vašu svadbu. Okrem kvalitných vín majú skúsených someliérov, ktorí Vám poradia aké víno na svadbu vybrať alebo aj aké víno je možné dodať bez etikety.

Kontakt:

mobil: 033 641 35 43

office@vinomatysak[bodka]sk

web: www.vinomatysak.sk | www.facebook.com/pg/vinomatysak

adresa: Holubyho 85, 902 01 Pezinok

Fotogaléria

Ukážka vín od Matyšáka

Ukážka vín od Matyšáka

Ukážka vín od Matyšáka

Mapa:

Víno Matyšák

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password