Kvety.sk

Bol rok 1999 a nám k srdcu prirástli kvety. Odvtedy rastú aj naďalej. Veď ako inak. Náš príbeh rozkvitol v srdci stredného Slovenska v obci Kriváň na Podpoľaní. Značka Kvety.sk sa ako prvá na Slovensku začala špecializovať na online predaj a donášku kvetov. Cieľom nášho konceptu je kvety nielen doručiť, ale hlavne poskytovať službu, vďaka ktorej môžete potešiť tých, na ktorých vám záleží. Jednoducho chceme, aby ste si mohli byť blízki aj na diaľku.

Cieľom nášho konceptu je kvety nielen doručiť, ale hlavne poskytovať službu, vďaka ktorej môžete potešiť tých, na ktorých vám záleží. Stačilo zabaliť kvety do peknej darčekovej krabice a zrazu vznikla celkom nová možnosť. Z mužov sa stávajú gentlemani a dámy môžu naplno vyjadriť svoje pocity a lásku k rodičom i najbližším, aj keď práve nie sú nablízku.

Darovanie kvetov je predovšetkým o krásnom okamihu, kedy ich niekto dostane. Práve vtedy znejú tie najkrajšie slová alebo sa v nás prebúdzajú úprimné city. Preto neustále rozvíjame náš unikátny koncept doručovania kvetov, aby bol zážitok z neho čo najkrajší. Čerpáme z našich skúseností, hľadáme inšpirácie a počúvame vaše nápady. Len máločo je vhodné na toľko životných príležitostí ako kvety. Potešia pri sviatkoch, významných udalostiach ako svadby, ale aj len tak. Preto sa snažíme, aby bola každá kytica jedinečná, rovnako ako vaše príbehy.

Aranžéri Kvety.sk pre Vás pripravili aj gratulačné kvety na svadbu. Vyberte si z ponuky a kyticu Vám zašleme na Vašu adresu. Po doručení svadobnú kyticu odbalíte a darujete počas svadobného dňa. Poprajte mladomanželom „Všetko najlepšie“ do ich spoločného života.

My v Kvety.sk sa okrem donášky kvetov špecializujeme aj na svadobnú výzdobu. Individuálny prístup a kvalita kvetov sú pre nás najdôležitejšie. Ak vás zaujala naša svadobná kolekcia, neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt:

mobil: 0915 848 400

web: www.kvety.sk

Fotogaléria

Ukážka foto Kvety.sk

Ukážka foto Kvety.sk

Ukážka foto Kvety.sk

Ukážka foto Kvety.sk

Ukážka foto Kvety.sk

Kytice Kvety.sk

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password