OLAJOS dezerty a torty

Svadba, narodenie dieťatka, krst, narodeniny, promócie a iné životné príležitosti, pri ktorých chceme byť s Vami. Cukráreň OLAJOS má dlhoročnú tradíciu a bohaté skúsenosti v sladkom prevedení.

Manželia cukrári Mariana a Tomáš Olajošovci zdedili po svojich babkách lásku k sladkému a vďaka nej získali vzájomnú lásku. Sú si vzájomnou oporou, svoju prácu milujú a dávajú jej všetko.

Olájosovci začali piecť najskôr každý sám. Už počas školy si budovali svoju klientelu. Mariana brigádovala v cukrárni v Hlohovci a vypekala už od prvého ročníka strednej školy. Neskôr si prerobili ich starší rodičovský dom, zriadili najskôr výrobňu a po roku otvorili malú cukráreň. Sú ako Jin a Jang, navzájom sa podporujú a posúvajú dopredu.

Od klasického cukrárenského sortimentu sa po rokoch posunuli o kus ďalej. Inšpiráciu našli u francúzskych cukrárov, ktorí udávajú svetu nové trendy, ktoré doposiaľ nikto neprekonal. Vďaka spolupráci s Maďarským cukrárskym zväzom, kde Tomáš navštevuje kurzy a školenia, na náš trh uviedli luxusné francúzske dezerty vyrobené z kvalitných čerstvých surovín bez polotovarov. Dali sa na tú náročnejšiu cestu, aj keď kvalita a prácnosť týchto dezertov sa odráža vo vyššej cene. Naši „Francúzi“ ako familiárne tieto skvosty medzi dezertami nazývajú, podľa originálnych receptov nie len že vyzerajú lákavo na pohľad, ale sú to naozaj aj kvalitné a chutné dezerty.

Manželia ručne vyrábajú čokoládovú „mousse“ – penu z kvalitných surovín. Olajošovské dezerty mohli ochutnať aj známe osobnosti z nášho kultúrneho a spoločenského prostredia ako napríklad fitneska Zora Czoborová, moderátorka Iveta Malachovská, herečka Zuzana Vačková a herečka Zuzana Mauréry. Olajošovcov volajú aj „celebritnými“ cukrármi, ale určite si na svoje príde každý milovník sladkého pokušenia.

Doprajte si na svadbu zážitok vo forme francúzskych luxusných dezertov, banketových francúzskych dezertov, klasických zákuskov, banketových zákuskov, maslového pečiva a slaných pochutín, ktoré Vám radi zabalia do krabíc alebo luxusných krabičiek.

Kontakt:

mobil: +421 903 275 317

olajosdezerty@gmail[bodka]com

web: www.olajosdezerty.sk | www.facebook.com/olajosdezerty/

adresa: Pribinova 95, 920 01 Hlohovec

Fotogaléria

Fotky Cukráreň Olajos

Fotky Cukráreň Olajos

Fotky Cukráreň Olajos

Fotky Cukráreň Olajos

Fotky Cukráreň Olajos

Fotky Cukráreň Olajos

Fotky Cukráreň Olajos

Fotky Cukráreň Olajos

Fotky Cukráreň Olajos

Mapa:

OLAJOS dezerty a torty

Tabuľka dát

Kraje
Bratislavský kraj
Nitriansky kraj
Trnavský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password