Svadobné šaty pred oltárom

list In: Kapely na svadbu On: comment Comment: 0 favorite Hit: 350

Zaujímalo nás, ako sa vnímajú svadobné šaty pred Božou tvárou v svadobný deň. Opýtali sme sa kňaza Ondreja Chrvalu na názor.

Nie každá žena, ktorá si vyberá svadobné šaty, má o nich jasnú predstavu. Aj keď nemusí byť odpoveď o výbere šiat vždy priama, jednoducho príde po čase a netreba sa s tým veľmi trápiť. Pri ich (niekedy aj nekonečnom) skúšaní príde rad aj na tie, v ktorých si poviete: tak v týchto šatách vykročím so svojou životnou láskou na spoločnú cestu. Rozlieha sa mi pokoj v duši, sú to tie pravé, iné ma už nezlákajú. Obrovské množstvo možností, trendov a aj preferencie osobnosti zapĺňajú hlavy nerozhodných neviest, pretože svadobné šaty majú byť jednoducho tie pravé – tie najkrajšie. Ale v živote sú aj pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Zaujímalo nás, ako sa vníma oblečenie mladomanželov, najmä nevestine šaty, pred Božou tvárou v svadobný deň. Opýtali sme sa kňaza Ondreja Chrvalu na názor.

Rozhovor si môžete prečítať na webových stránkach svadobného salónu EvaMária.

svadobné šaty do kostola

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password