Obrúčky? Kedy? Kde? Dajú sa obrúčky kúpiť aj online?

list In: Svadba On: comment Comment: 0 favorite Hit: 586

Ak budete mať svadbu, určite budete potrebovať obrúčky. To znamená, že potrebujete odpovede na rôzne otázky. Ako dlho pred svadbou je potrebné obrúčky objednať? Ako správne odmerať veľkosť prsta, na ktorom budete šperk nosiť? Dajú sa obrúčky objednať online?

V minulosti sa vyberali obrúčky na výstavách, v zlatníctvach, vo väčších svadobných salónoch alebo v showroomoch výrobcov. Narastajúca obľúbenosť online obchodov naštartovala a zákazy vychádzania umocnili online nakupovanie obrúčok.

Kedy vyberať a kúpiť obrúčky?

Obrúčky odporúčame objednávať približne 2 mesiace pred svadbou. To je aj s rezervou. Obyčajne trvá výroba obrúčok 2 až 4 týždne. V prípade svadieb na poslednú chvíľu je možné vyrobiť jednoduché obrúčky do 48 hodín. Vždy ale treba predajcu informovať o krkolomnom termíne :-)

Rovnako ako pri osobnej návšteve predajne, aj pri online nakupovaní je potrebné vybrať obrúčky a správne zvoliť veľkosť obrúčok. Na odmeranie veľkosti prsta existujú rôzne pomôcky. Aké sú to si môžete prečítať v článku od DoklepniTo.eu tu.

DoklepniTo.eu predáva kvalitné obrúčky od etablovaného výrobcu LauraGold. Špeciálne kovové merné krúžky je možné bezpečne použiť iba na obrúčky od LauraGold. Ponuku obrúčok od LauraGold nájdete na stránke Obrúčky.

Nezabudnite, že o obrúčky ako aj o iné šperky sa treba starať. Ako na to si prečítajte v článku od DoklepniTo.eu tu.

 

Tags: obrúčky

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password