Nohavice na mieru

list In: Svadba On: comment Comment: 0 favorite Hit: 404

Budete mať plážovú svadbu a hľadáte nohavice? Máte po svadbe, ale máte problém nájsť na seba nohavice? Ak máte problém zohnať nohavice a nebaví Vás chodiť po obchodoch, tak vyskúšajte nohavice na mieru.

Každý chlap nemá to šťastie, že behne do obchodu a kúpi si čo potrebuje za pár minút. Možno sa to nezdá, ale každý má iný typ postavy a každá postava nemá prienik s konfekčnými veľkosťami v obchodoch. Niektorí sú vysokí, iní nízky, niektorí majú väčšie stehná alebo boky a takto by sme mohli pokračovať.

Šitie na mieru nie je moc rozšírené, najmä pre pánov. Šitím na mieru ušetríte kopec času behaním po obchodoch a niekedy je ušitie nohavíc na mieru aj lacnejšie ako niektoré značkové nohavice konfekčnej veľkosti. Preto, ak poznáte niekoho komu by šitie na mieru pomohlo, dajte mu vedieť o DoklepniTo.eu. Vy pomôžete jemu a možno on raz pomôže Vám.

E-shop DoklepniTo.eu patrí do skupiny EvaMária, ktorá prevádzkuje obľúbené Svadobné centrum EvaMária v Seredi, kde okrem svadobných šiat na mieru sú v ponuke aj obleky, vesty a košele na mieru. Bez problémov Vám ušijeme na mieru len nohavice na akúkoľvek príležitosť. Voľnočasové aj spoločenské. Nohavice sú vysokokvalitné. Za kvalitou si stojíme.

Nohavice si môžete objednať online priamo na DoklepniTo.eu, kde máme pár najobľúbenejších modelov alebo osobne v salóne EvaMária, kde na Vás čakajú rôzne látky, z ktorých Vám ušijeme Vaše dokonalé nohavice. Pokiaľ uprednostňujete osobný kontakt, maximálnu starostlivosť a výber z väčšieho počtu látok, tak sa vidíme v salóne EvaMária, kde si najskôr nezabudnite prosím objednať termín, na ktorom sa budeme venovať iba Vám.

Bez rezervácie sa do salónu nedostanete, pretože v salóne ponúkame iba individuálne služby. So zákazníkmi sa dohadujeme na určitý dátum a čas. Preto, ak by ste išli len tak okolo, je dosť možné, že budeme mať iného zákazníka a tým pádom sa nemôžeme venovať Vám. Viac informácií a kontakt na salón nájdete na tejto stránke.

Tešíme sa ako Vás budeme môcť obliecť! 

 

  

Tags: nohavice

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password