Štúdio zdravia a krásy ADELMA

Srdečne Vás pozývame do Štúdia zdravia a krásy Adelma v Trenčíne. Vzniklo za účelom propagácie zdravého životného štýlu, oddychu a rehabilitácie. To znamená, že pracujeme s prístrojmi a prípravkami, ktoré sú výlučne orientované týmto smerom. Svedčí o tom ojedinelý prístroj svojho druhu, Ozónový parný box a kozmeceutika Larens.

Nielen pri výnimočných udalostiach ako svadba, ale aj v každodennom živote je zdravá pleť a pokožka celého tela základom toho, aby sa žena cítila komfortne a sebaisto. Trenčianske štúdio zdravia a krásy, ADELMA, propagujúce myšlienku zdravého životného štýlu, oddychu a rehabilitácie, vám ponúka široké spektrum služieb, začínajúc odborným poradenstvom v starostlivosti o pokožku a končiac ošetreniami najmodernejšími prístrojmi, ktoré vám dopomôžu k tomu, aby ste sa cítili vo svojej koži naozaj dobre.

K dispozícii klientom je ozónový parný box HOCATT, ktorý predstavuje najefektívnejšiu, najkomplexnejšiu a najbezpečnejšiu terapiu pri detoxikácii organizmu, podpore chudnutia a redukcii celulitídy, laserový prístroj SMOOTHSHAPES, ktorý predstavuje novinku v odstraňovaní celulitídy a zmenšovaní obvodov o viac ako 8 cm. Horúcu novinku predstavuje VITAL INJECTOR 2, prístroj na vpravovanie kyseliny hyalurónovej a vitamínov do pokožky, vďaka ktorému bude vaša pleť hydratovaná, pružná a vypnutá a vrásky podstatne menej viditeľné.

V Štúdiu zdravia a krásy ADELMA pracuje odborný personál s kvalitnými kozmeceutikami švajčiarsko – poľskej značky LARENS, ktorej základ tvoria bioaktívne peptidy – revolúcia v novodobej kozmetológii. Vyskúšať si ju môžete aj v pohodlí vašich domovov – ADELMA má pre vás pripravené akciové balíčky tých najlepších výrobkov, aké v portfóliu značky nájdete.

Ak chcete dať svojej pokožke a telu to z najlepšieho, neváhajte sa obrátiť na Štúdio zdravia a krásy ADELMA.

Navštívte ADELMU ,Štúdio zdravia a krásy a už nikdy nebudete chcieť ísť inam.

 

Kontakt:

mobil: 0905 611 897
e-mail: 123adelma@gmail.com

web: www.adelma.eu | www.facebook.com/ozonkolagen | www.instagram.com/123adelma

adresa: Bratislavská 481/31, Trencin, Slovakia

 

Fotogaléria

adelma

adelma

adelma

adelma

adelma

adelma

adelma

adelma

 

Videá

Mapa:

Publikované články:

 

 

Adelma

Tabuľka dát

Kraje
Trenčiansky kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password