pelikan.sk

Portál Pelikan.sk je najväčší predajca leteniek v Slovenskej republike. Táto pozícia mu umožňuje ponúkať to najlepšie z ponuky 800 leteckých spoločností vrátane nízkonákladových dopravcov. Pelikan.sk predstavuje pre svojich klientov inteligentné riešenie dostupné 24hod denne, 7 dní v týždni. To všetko za najlepšie ceny na trhu a vopred garantovanej vysokej kvalite. Portál pelikan.sk vznikol, aby uspokojil potreby nielen náročného obchodného cestujúceho, ale aj rekreačného cestovateľa. Letenka, hotel či cestovné poistenie sa tak stáva dostupné non-stop a v pohodlí domova, či kancelárie nájdete na jednom mieste všetko čo potrebuje pre svoju cestu.

Na stránke pelikan.sk si môžete vybrať zo širokej ponuky leteniek. Naplánujte si svoju romantickú cestu alebo svadobnú cestu.

Lákajú vás metropoly Severnej Ameriky? Chcete spoznávať ďalekú Áziu? Snívate o kozmopolitnej Austrálii či dobrodružnej Afrike? Túžite zažiť horúcu a temperamentnú Južnú Ameriku? Alebo sa chcete len tak túlať po Európe? Pelikán má pre vás najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta. Pelikan.sk Vám nájde letenku kamkoľvek z najobľúbenejších letísk slovenských cestovateľov.

Kontakt:

letenky: 02 5464 9494 | pobyty: 02 3216 6321

web: www.pelikan.sk

pelikan.sk letenky

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password