Alza.sk

Alza.sk je najväčší internetový obchodník, uznávaný líder a inovátor v oblasti internetového predaja v Česku a na Slovenské. Aktivity sa od roku 2014 rozšírili do ďalších krajín EÚ. Obchodná stratégia je založená na jednoduchých, ale veľmi účinných princípoch: ponúkať široké portfólio produktov a nadštandardných služieb, mať vždy tovar skladom, vytvárať win-win business.

Alza.sk je na slovenskom ako doma - od roku 2004 rokov prináša tamojším zákazníkom tie najlepšie produkty a služby za skvelé ceny. Rastúci trh a stále väčší dopyt zákazníkov prinútila firmu v roku 2015 otvoriť moderné logistické centrum v Senci pri Bratislave, odkiaľ expeduje tovar nielen pre celé Slovensko, ale aj pre Maďarsko, Rakúsko a časť Moravy.

Ani na Slovensku Alza.sk nezaostáva so svojimi inováciami - zákazníkom ponúka na vyzdvihnutie sieť AlzaBoxov, k platbám Paybox a CardBoxy, umožňuje im platiť za tovar v kryptomenách, zaviedla vlastnú dopravu AlzaExpres a v bratislavskom showroome otvorila svoj historicky prvý AlzaDrive.

A pretože jedným z pilierov spoločenskej zodpovednosti firmy je ekológia, testuje v hlavnom meste tiež rozvoz tovaru pomocou cyklokuriérov a ponúka dobíjacie stanice pre elektromobily.

Začnite spoločnú domácnosť s Alza.sk. Čaká Vás široká ponuka produktov od bielej a čiernej techniky, hračiek, športu, hobby, drogérie, beauty...

Kontakt:

web: www.alza.sk

Fotogaléria

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk/a

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk

Ukážka foto Alza.sk

Alza.sk

Tabuľka dát

Kraje
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password