Svadobne-vselico.sk

Svadobná výzdoba pre Váš nezabudnuteľný deň.

Vieme, že svadobný deň je pre mladomanželov veľkým dňom. Je oslavou lásky a hovorí sa, že láska je jediné bohatstvo, ktoré rastie tým, že sa človek s ním o delí. A svadba je práve dňom, kedy vstupujete do manželstva a všetko nadobudnuté bohatstvo budete spoločne intenzívnejšie zdieľať.

Od svadobného dňa sú teda prirodzene veľké očakávania, všetko musí byť perfektné a výnimočné. Uvedomujeme si, že príprava býva náročná a preto vám ponúkame naše profesionálne služby - zdobenie, prenájom a predaj výzdoby, doplnkov a dekorácií, ale aj pomoc pri organizovaní a príprave vašej svadby, alebo oslavy. Našim cieľom, milé nevestičky, je splniť Vaše predstavy o originálnej, výnimočnej a nezabudnuteľnej svadbe. Vaša spokojnosť je pre nás odmenou a motiváciou byť stále lepšími.

Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, svadobné dekorácie a svadobné doplnky, ktoré starostlivo vyberame pre Vás. Sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne. Prostredníctvom nich môžete vytvoriť originálnu svadobnú výzdobu. V našej ponuke nájdete luxusné a kvalitné výrobky ako organza, satén, saténové stuhy, juta, čipka, papierové a textilné obrúsky, sviečky, girlandy, kryštály a rôzne iné dekorácie, ktoré umožnia, aby Váš svadobný deň bol nezabudnuteľný a Vaša svadobná výzdoba bola podľa Vašich snov. Snažíme sa Vám ponúknuť najnovšie novinky a trendy zo svadobného sveta, lebo vieme, že každá nevesta si zaslúži mať výnimočnú a originálnu svadbu svojich snov.

Kontakt:

mobil: 0915 816 275

web: www.svadobne-vselico.sk | www.facebook.com/pg/svadobnevselico

adresa: Vyšnokubínska 10/151, 026 01 Vyšný Kubín

Fotogaléria

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

Svadobne-vselico.sk

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password